تازه های اخبار تازه های اخبار

پایگاه مقاومت بسیج شهدای بانک مسکن برگزار کرد:

نشست نهضت روشنگری انتخابات 1400 در مدیریت شعب استان کردستان

پایگاه مقاومت بسیج شهدای بانک مسکن مدیریت شعب استان با همکاری سازمان بسیج ادارات کردستان نشست نهضت روشنگری انتخابات 1400 برای کارکنان بانک مسکن برگزار کرد

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛  در این نشست احسان بردبار مسئول دفتر حراست مدیریت کردستان با ابراز خرسندی از تعامل و همکاری سازمان بسیج در برگزاری این نشست گفت: فعالیتهای بسیج کارکنان در راستای تحقق اهداف نظام که همانا خدمت به اسلام و مردم است انجام می گیرد و برگزاری چنین نشستهایی موجب تحکم ارتباط مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود.

بردبار بر تداوم برگزاری  این نشستها تاکید کرد و اظهار داشت: برگزاری این نشستها موجب احساس وظیفه در کارکنان در جهت تکریم و ارائه خدمت صادقانه به مردم می شود و کارکنان نیز می بایست در جهت احساس رضایت و حفظ حرمت مشتریان و از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

در این نشست همچنین دکتر حاتمی عضو هیات علمی دانشگاه و مسئول بسیج اساتید استان کردستان تحقق بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب را اصلی ترین شاخصه مهم انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد و ابراز داشت: ریاست جمهوری مسئول اجرای قانون اساسی در کشور است و این جایگاه با توجه به اختیارات گسترده نقشی پررنگ در تحقق اهداف کلان نظام جمهوری اسلامی دارد لذا می بایست با بهره گیری از بیانات مقام معظم رهبری در انتخاب اصلح برای تحقق این امر مهم نهایت دقت را بکار برد.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه کردستان همچنین ادامه داد: پرهیز از جناح بندی سیاسی ،توجه به برنامه ها و راهکارهای کاندیداهای انتخابات، بصیرت افزایی آحاد ملت از جمله کارکنان دستگاه ها و سازمان های دولتی و پرهیز از توجه و دامن زدن به توهین ها مهمترین راهکارهای افزایش مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا است.

وی به بیان خصایص رییس جمهور اصلح پرداخت و ابراز داشت: توانمندی، کفایت، جوانگرایی، عدالتخواهی و مردمی بودن باید از خصیصه های رئیس جمهور منتخب مردم باشد که در صورت داشتن روحیه انقلابی و جهادی به آینده کشور میتوان امیدوار بود.

لازم بذکر است در پایان این نشست ، کارکنان مدیریت کردستان با پرسش و پاسخ دیدگاههای خود را درخصوص انتخابات سال 1400 به اشتراک گذاشتند.

آخرین بروزرسانی 1400/3/12

مطالب مرتبط مطالب مرتبط