سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

بازگشت

دیدار با همکار آسیب دیده بانک مسکن

دیدار با همکار آسیب دیده بانک مسکن
مجید اسدی فر مدیر شعب استان،حسین نوروزی پور معاون مدیر وچند تن از همکاران مدیریت شعب با حضور در بیمارستان امام علی شهرستان بجنورد ، از سعید کرمانی همکار آسیب دیده ستاد مدیریت عیادت کردند.

مسیولین مدیریت دراین دیدار ضمن دلجویی از همکار و آرزوی صحت و سلامتی برای وی، بر خود مراقبتی در حین تمرینات و مسابقات ورزشی تاکید کردند.

   اسدی فر با بیان اینکه نقش و اهمیت ورزش و فعالیت های بدنی و ارتباط مستقیم آن با آمادگی جسمانی وتندرستی بر کسی پوشیده نیست گفت: پر واضح است که ورزش تاثیر بسیار شگرفی در حفظ سلامتی و پویایی کارمندان ایفا میکند و تاثیر آن در دست یابی به سلامت جسمانی و روانی فرد همچنین افزایش سطح بهره وری در کار انکار ناپذیر است اما در کنار تمامی این مزایا و به جهت پیشگیری از آسیب دیدگی های ورزشی و مشکلات ناشی از آن باید خود مراقبتی  و مراقبت از سلامت جسمانی خودرا نیز مورد توجه قرار داد.

   حسین نوروزی پور معاون مدیر شعب استان نیز دراین دیدار ضمن تحسین اراده همکاران علاقه مند به ورزش و آرزوی تسریع در بهبودی همکار آسیب دیده گفت: علی رغم اینکه ورزش کردن با نام خود بار مثبتی از جنس سلامتی و شادابی را یدک می کشد اما واقعیت آن است که یک حرکت غیر اصولی یا یک آسیب دیدگی نا خواسته در ورزش می تواند برای مدتی سلامتی فرد را تهدید نماید.

   وی همچنین افزود در هر ورزشی باید انتظار آسیب دیدگی ها و خطرات احتمالی را داشت اما با رعایت برخی اقدامات احتیاطی می شود درصد این خطرات را کاهش داد.

   گفتنی است سعید کرمانی از همکاران ستاد مدیریت شعب استان می باشد که با سمت معاون امور مالی در دایره امور مالی و داده های مدیریت مشغول به کار بوده و دو هفته قبل در تمرین مسابقات فوتسال دچار آسیب دیدگی از ناحیه مچ دست شد.
ساعت : 11:57:00
تاريخ : 1397/09/06