سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

در دیدار با مدیر کل پست خراسان شمالی رقم خورد:

انعقاد تفاهمنامه همکاری بین اداره کل پست و مدیریت شعب بانک مسکن

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان خراسان شمالی، در دیدار مجید اسدی فر، مدیر شعب بانک مسکن با علی اکبرخانی، مدیر کل پست استان که در راستای تداوم و تقویت سطح همکاری و تعامل های فیمابین صورت پذیرفت تفاهمنامه همکاری بین دو سازمان منعقد شد.

   دراین دیدار که با دعوت مدیر کل پست و حضور مدیر شعب بانک مسکن با همراهی کارشنان بازاریابی،روابط عمومی و مهندسی صورت پذیرفت دوطرف ضمن امضای تفاهم نامه ای در زمینه های مختلف، بر لزوم استفاده از ظرفیت و توانمندی هردو مجموعه، به منظور پیشبرد اهداف سازمانی تاکید کردند.

   خانی با ابراز خرسندی از حضور مسیولین بانک مسکن و قدردانی از نگاه مثبت مدیر شعب استان در خصوص لزوم تقویت روابط متقابل بانک و پست به منظور استفاده هرچه بیشتر شعب بانک از خدمات پست به ویژه در رابطه با انجام امور مربوط به تحویل اخطاریه های پستی مرتبط با معوقات بانکی، انعقاد تفاهم نامه همکاری با بانک را نوید بخش توسعه سطح همکاری در سایر زمینه های مورد توافق بین دو سازمان در آینده دانست.

    اسدی فر نیز دراین دیدار با قدردانی از حسن اعتماد اداره کل پست، تصریح کرد ارتباطات اثرگذار ایجاد شده بین اداره کل پست و مدیریت شعب بانک مسکن،قطعا نتایج مطلوبی در رابطه با موضوعات مورد توافق به دنبال خواهد داشت.

   گفتنی است ارایه انواع خدمات بانکی از قبیل نصب خودپرداز،واگذاری دستگاه های کارت خوان، صدور انواع کارت های هدیه و کارت های بانکی از سوی بانک و توزیع اخطاریه های مربوط به معوقات بانکی از طرف شعب پست در سراسر استان،برخی از محورها و موضوعات مورد توافق در تفاهمنامه همکاری بین دوسازمان بود.

آخرین بروزرسانی 1398/2/4