تازه های اخبار تازه های اخبار

انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک مسکن استان قم با اداره کل ثبت احوال

تفاهم نامه
نعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین بانک مسکن و اداره کل ثبت احوال استان قم

باهدف تامین آتیه فرزندان و فراهم سازی فردایی بهتر برای کودکان قمی ، مدیریت شعب استان قم و اداره کل ثبت احوال این استان تفاهم نامه همکاری به امضای رساندند.

در نشستی که بدین منظور برگزار شد محمد رسول خاکساری ، مدیرشعب قم بهمراه سعید پارسی معاون شعبه مرکزی و علیرضا رضایی کارشناس بازاریابی استان با حضور در دفتر خلیل مرادی ، مدیرکل اداره کل ثبت احوال قم تفاهم نامه همکاری امضای کردند.

در این دیدار خاکساری هدف از انعقاد تفاهم نامه دوجانبه را توسعه و گسترش تعاملات بانک با سازمان ثبت احوال و مشتریان جدید برشمرد و خاطرنشان ساخت بانک مسکن در راستای عمل به مسیولیت اجتماعی خود ، موظف به آگاه سازی عموم مردم به حق و حقوق شهروندی خود از طریق اطلاع رسانی منافع و مزیت های بخشنامه ها و دستورالعمل های بانکی می باشد .

ایشان افزود حساب صندوق مسکن جوانان بانک مسکن با هدف حمایت از اقشار کم درآمد جامعه و در راستای خانه دار کردن خانواده های طبقات پایین جامعه طراحی شده است که انعقاد تفاهم نامه با ثبت احوال نیز گامی خیرخواهانه در جهت آگاه سازی مردم به این خدمت مطلوب بانک بشمار رفته و البته بطور حتم اجرای این مهم، خشنودی پروردگار را نیز بدنبال خواهد داشت .

مدیرشعب قم همچنین اهتمام به تامین آتیه فرزندان و ایجاد بسترهای لازم برای تهیه سرپناه مردان و زنان فردای این مرز و بوم را از سوی دو دستگاه دولتی امری پسندیده تلقی کرد و در این راستا از حسن نیت مدیرکل ثبت احوال قم در انعقاد این تفاهم نامه تشکر و قدردانی نمود.

خاکساری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به کاهش نرخ سود تسهیلات مسکن یکم در جهت حمایت از خانه اولی ها خاطرنشان ساخت بانک مسکن در راستای بهبود وضعیت رفاه و امنیت اقشار مختلف مردم در حال حاضر طرح های متنوعی همچون طرح های بازآفرینی شهری ، تسهیلات صندوق مسکن یکم با نرخ سود 6 و 8 درصد ، تسهیلات ارزان قیمت صندوق مسکن جوانان و برچسب الکترونیکی پرداخت عوارض را به کلیه هم میهنان عزیز ارایه می نماید .

در ادامه این دیدار مرادی ، مدیرکل ثبت احوال قم گفت : بدون شک اقدامات بانک مسکن در راستای خانه دارکردن آحاد مردم ستودنی است و نیات خیر کارکنان بانک مسکن در تحقق اهداف خود که همانا تهیه سرپناه برای اقشار کم درآمد جامعه می باشد بر هیچ کس پوشیده نیست . ایشان تصریح کرد سازمان ثبت احوال قم نیز بعنوان یک سازمان دولتی و مردمی با این تفکر که همه مدیران دستگاهها و نهادها در قبال آیندگان مسیول هستند سعی خواهد کرد تا بانک مسکن را در اجرای این امر خداپسندانه یاری نماید .

شایان ذکر است براساس این تفاهم نامه سازمان ثبت احوال قم متعهد به توزیع ماهیانه بیش از 2 هزار دعوت نامه و بروشور صندوق مسکن جوانان به همراه شناسنامه نوزادان به درب منازل والدین فرزندان از طریق بسته پستی شد . تبریک و شادباش به والدین نوزاد ، معرفی اجمالی حساب صندوق مسکن جوانان ، دعوت از والدین به یکی از شعب بانک ، تاکید بر رعایت صرفه جویی در مصرف آب و ترغیب مردم به دریافت کارت ملی هوشمند از جمله نکات مهمی است که با همکاری این دو نهاد در بروشور ارسالی به درب منازل افراد طراحی شده است .

آخرین بروزرسانی 1397/7/28