تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیر شعب استان با مدیر خبر شبکه هامون

به مناسبت روز خبرنگار محمدرضا جعفری مدیر شعب استان با علیرضا ذوالفقاری مدیر خبر و همچنین زهرا علمی کارشناس خبر شبکه هامون دیدار نمود .

به مناسبت روز خبرنگار محمدرضا جعفری مدیر شعب استان با علیرضا ذوالفقاری مدیر خبر و همچنین زهرا علمی کارشناس خبر شبکه هامون دیدار نمود .
جعفری ضمن عرض تبریک و گرامیداشت هفدهم مرداد ماه به مناسبت روز خبرنگار بیان نمود: گسترده ترین و پر مخاطب ترین رسانه در استان، شبکه استانی هامون است که دارای ظرفیت های خوبی برای تاثیر گذاری و اطلاع رسانی می باشد که جای دارد از زحمات کارکنان واحد خبر بابت تعامل بسیار خوب و سازنده با بانک مسکن تشکر نمایم.تهیه و پخش خبر دارای مصایب زیادی است ولیکن در مورد رسانه های تصویری حساسیتی بیشتری به علت مخاطب بیشتر وجود دارد. نوع خبر، زمان و تمام اجزای مرتبط با خبر دارای حساسیت های ویژه ای است که کار تهیه خبر برای شبکه هامون را متمایز و حساس می کند. همکاران بانک مسکن در استان با تمام سعی و توان خود در جهت بهبود وضعیت اقتصادی و شرایط زندگی هم استانی ها تلاش می کنند و این تلاش  و خدمات قابل ارایه ، توسط شما در شبکه هامون اطلاع رسانی می گردد که توان اجرایی بانک را بهبود می بخشد.
در ادامه ذوالفقاری بیان نمود: رسالت بانک مسکن خدمت به مردم است و تمامی خدمات و ظرفیت های بانک مسکن برای بهبود وضعیت هم استانی ها بکار گرفته شده است و ما خرسندیم که توانسته ایم با تعامل خوب بانک مسکن استان با شبکه هامون، گوشه ای از این تلاش ها را به اطلاع، هم استانی های گرامی برسانیم و از این پس نیز امیدوارم این روند ادامه دار باشد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/7/8