کرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری

کرامیداشت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری

به گزارش روابط عمومی مدیریت یزد، مدیر شعب استان در دیدار با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و همچنین گروه بازاریابی این مدیریت در دیدار با معاون سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری را تبریک گفتند.

مدیر شعب استان در دیدار با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری را به یادمان همت عالی تلاشگران عرصه حمل و نقل و راهداری که در ٢٦ آذر ماه ١٣٦٢ به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( ره ) لبیک گفته و پاسخ شایسته دادند، به تمامی تلاشگران عرصه حمل و نقل و راهداری کشور تبریک عرض می نمایم.

صیدنبی حیدریان در ادامه اظهار داشت: نبض توسعه اقتصادی و پویایی جامعه در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل عمومی و جاده ای می تپد و از اینکه راهداران و کارکنان آن اداره، بانک مسکن را به عنوان بانک عامل برای  دریافت خدمات بانکی خود انتخاب نموده اند اظهار خرسندی نمود.

وی در ادامه افزود: بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی دولتی در زمینه مسکن می تواند خدمات و تسهیلات متنوعی در این زمینه به کارکنان آن سازمان ارایه دهد و در صورت تنظیم تفاهم نامه، پرسنل می توانند علاوه بر بهره مندی از حساب های ممتاز بانک مسکن با افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم و جوانان از مزایای نرخ تک رقمی و مدت بازپرداخت طولانی این حساب جهت خانه دار شدن خود و فرزندانشان استفاده نمایند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ضمن ابراز خرسندی از همکاری و تعامل با بانک مسکن گفت: کارکنان از تعامل و مراودات مالی سازمان و بانک رضایت داشته و خدمات شایسته ای را از بانک دریافت نموده اند.

علی علیخانی در ادامه اظهار داشت: این سازمان آمادگی توسعه و افزایش روابط با بانک، خصوصا در حوزه تعاونی مسکن کارکنان آن و استفاده پرسنل از تسهیلات بخش مسکن را دارد.

در دیداری دیگر کارکنان دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت، به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری با معاونت مالی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد دیدار نموده و آمادگی همکاری بانک با این سازمان را اعلام نمودند.

رییس دایره ارتباطات و بازاریابی ضمن تبریک هفته حمل و نقل گفت: بانک مسکن آمادگی ارایه انواع خدمات سپرده ای و تسهیلاتی را به سازمان و کارکنان زحمتکش آن دارد.

لیلا قاسم پور در ادامه افزود: بانک مسکن می تواند نقش موثری در توانمندسازی مالی فاقدین مسکن داشته باشد. وی ابراز امیدواری نمود تا با انعقاد تفاهم نامه امکان بهره مندی بیشتر کارکنان آن سازمان از خدمات بانک مسکن میسر گردد.

معاون مالی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد ضمن اشاره به گستردگی سطح فعالیت سازمان که شامل نظارت بر ناوگان اتوبوس، مینی بوس، تاکسی و سرویس مدارس شهرستان می باشد، گفت: تعداد زیادی از شهروندان از خدمات این سازمان در ناوگان های متفاوت استفاده می نمانید و ظرفیت اطلاع رسانی و تبلیغاتی گسترده ای برای ارایه دهندگان خدمات وجود دارد.

وی با ابراز علاقه به همکاری با بانک مسکن و بهره مندی کارکنان سازمان و شاغلین حوزه ناوگان شهری از خدمات و تسهیلات متمایز این بانک اظهار داشت: این سازمان آماده ارایه و معرفی خدمات بانک مسکن به جامعه 15000 نفری شاغلین حوزه ناوگان حمل و نقل شهری می باشد.

آخرین بروزرسانی 1398/10/2