شرکت آب و فاضلاب استان یزد مشتری بانک مسکن می‌شود.

شرکت آب و فاضلاب استان یزد مشتری بانک مسکن می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان و مدیر امور مشترکین این شرکت با معاون مدیریت شعب دیدار و گفتگو نمودند.

معاون مدیریت شعب ضمن ابراز خرسندی از همکاری با شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: بانک مسکن آمادگی ارائه انواع خدمات بانکی و مالی مورد نیاز آن شرکت از قبیل افتتاح انواع سپرده‌ها و ارائه انواع ضمانت‌نامه‌ها را داشته و در بخش تسهیلات مسکن نیز پاسخگوی نیاز شرکت خواهد بود.

مسعود عربیان با معرفی سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ممتاز خاص جهت شرکت، اظهار داشت: این سپرده علاوه بر داشتن سود کوتاه مدت مشمول دریافت اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات نیز می‌باشد که شرکت می‌تواند در صورت تمایل این اوراق را به پرسنل انتقال و یا با فروش آن از سود بیشتری بهره‌مند گردد.

وی در ادامه گفت: در صورت شروع همکاری، شرکت می‌تواند از مزایای بانکداری شرکتی بانک مسکن که شامل خدمات متمایزی مانند تعیین حد اعتباری در بخش‌های مختلف اقتصادی و همچنین تخفیف کارمزد در صدور ضمانتنامه می باشد استفاده کند.

عربیان افزود: با توجه به شروع ساخت پروژه‌های طرح اقدام ملی و عاملیت بانک مسکن در پرداخت تسهیلات این طرح، بدون شک همکاری بانک و شرکت‌ها و سازمانهای خدمات شهری می‌تواند باعث تسریع در روند ایجاد زیرساخت‌های طرح اقدام ملی گردد.

رئیس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت ضمن تشریح برخی از حسابهای متمایز بانک مسکن گفت: شرکت آب و فاضلاب استان می‌تواند با افتتاح حساب کوتاه مدت طرح 2و1 امکان اعطای تسهیلات ارزان قیمت به پرسنل خود را فراهم نماید.

لیلا قاسم‌پور در ادامه افزود: شرکت می‌تواند با افتتاح حساب پس انداز مسکن جوانان جهت واریز حقوق پرسنل، این امکان را برای ایشان و یا فرزندانشان جهت استفاده از تسهیلات ارزان قیمت مسکن با بازپرداخت طولانی که در شبکه بانکی بی‌رقیب است را فراهم آورد.

معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان ضمن ابراز علاقه به همکاری با بانک مسکن گفت: این شرکت قصد دارد با استفاده از تسهیلات بانک مسکن و در جهت بهبود کیفیت آب شرب شهر یزد طرح لوله‌گذاری جدید را اجرا نماید.

علی جعفری افزود: اجرای این طرح باعث توسعه شهری، رفع دغدغه کمبود آب شهر و همچنین پیشگیری از جیره‌بندی آب در فصل تابستان خواهد شد.

وی در ادامه افزود: در صورت انعقاد تفاهم‌نامه، شرکت ‌می‌تواند متقاضیان اخذ انشعاب خود را جهت اخذ تسهیلات طرح 2و1 به بانک معرفی نماید.

در پایان مقرر گردید جهت افزایش تعاملات بانک و شرکت، تفاهم‌نامه فی‌مابین منعقد گردد. همچنین شرکت جهت افتتاح حساب کوتاه مدت طرح 2و1 و سپرده قرض الحسنه جاری اعلام آمادگی نمود.

آخرین بروزرسانی 1399/10/16