تازه های اخبار تازه های اخبار

از تعدادی از برندگان جوایز قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه در استان یزد تقدیر شد

در جلسه ای در مدیریت شعب استان یزد، تعدادی از برندگان جوایز ویژه سی و هشتمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک مسکن مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند.

مدیر شعب استان یزد با تقدیر و تشکر از اعتماد مشتریان به بانک مسکن و سپرده گذاری در این بانک، بانک مسکن را امانتدار مردم معرفی نمود و خواستار ترویج فرهنگ قرض الحسنه و کمک به هم نوع و انفاق و ایثار شد. وی در ادامه سخنان خود ضمن ارایه گزارشی از تاریخچه بانک و وضعیت کنونی آن  به معرفی انواع خدمات نوین بانکی پرداخت و با اشاره به آیات خداوند و احادیث ایمه اطهار به اجر و ثواب اعطای قرض الحسنه به نیازمندان اشاره نمود.

صیدنبی حیدریان سپرده گذاران در حسابهای قرض الحسنه را افرادی خیر و نیکوکار خواند که با افتتاح حساب قرض الحسنه، به فکر کمک رسانی به همنوعان خود می باشند و هیچ گونه چشم داشتی از این سپرده گذاری به غیر از خدمت رسانی به آحاد مختلف جامعه ندارند.

وی به خدمات بانک از منابع قرض الحسنه اشاره نمود و افزود: بانک مسکن با اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به جوانان و تسهیل زمینه ازدواج آنان، مدرسه سازی در مناطق محروم و دیگر اقدامات خیرخواهانه اقدام می نماید.

در پایان مراسم لوح های سپاس و جوایز برندگان حسابهای قرض الحسنه بانک مسکن در استان، به برندگان جوایز ویژه حاضر در جلسه اهدای گردید.

آخرین بروزرسانی 1397/9/11