تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از همکاران فرزند شهید در مدیریت استان یزد

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و ایام ا... پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از همکاران فرزند شهید مدیریت شعب استان یزد تجلیل به عمل آمد.

مدیر شعب استان در این مراسم که توسط پایگاه بسیج حضرت امیرالمومنین (ع) بانک مسکن استان یزد برگزار گردید ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی را سرآغاز طلوع اسلام و رهایی ملت ایران از ظلم دانست و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسلام و ایران برای آزادگان، جانبازان و ایثارگران و فرزندان و خانواده شهدا آرزوی صبر و سلامتی نمود.

صیدنبی حیدریان با بیان این موضوع که آسایش و امنیت امروز حاصل خون شهدا و زحمات و رشادت های دلیرمردان آزاده، جانباز و ایثارگر می باشد گفت: گرامیداشت مقام شهدا بر همه واجب، و لازمه غلبه بر توطیه بیگانگان اتحاد و یکپارچگی مردم در جامعه امروز می باشد.

حیدریان در ادامه اظهار داشت: بزرگترین وظیفه امروز همکاران به عنوان کارمند، توفیق خدمت رسانی به جامعه می باشد. وی افزود: با درک مشکلات جامعه و تلاش در جهت رفع آن می توانیم گامی در مسیر شهدا برداشته و قصور و کوتاهی در انجام وظایف کارکنان دولت، شایسته انقلاب اسلامی نیست.

سپس توسط امام جماعت مدیریت نکاتی در مورت ضرورت برپایی حکومت اسلامی و هدف انبیای و امامان از برپایی حکومت اسلامی که انقلاب اسلامی نیز تلاش در جهت برپایی آن حکومت می باشد را بیان داشت.

در پایان از همکاران فرزند شهید شاغل در مدیریت استان و همکاران ایثارگر تجلیل به عمل آمد. همچنین مراسم قرعه کشی برندگان مسابقه کتابخوانی با عنوان "نگرشی بر تربیت از منظر قرآن کریم" برگزار و از نفرات برتر تقدیر شد.

آخرین بروزرسانی 1398/7/20