تازه های اخبار تازه های اخبار

تشریح حساب های صندوق پس انداز مسکن در جمع دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان

تیم بازاریابی مدیریت شعب استان یزد به نمایندگی از همکاران این مدیریت، با حضور در جمع 400 نفر از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان یزد، به تشریح و توضیح حساب های صندوق پس انداز مسکن یکم و جوانان پرداختند.

رییس شعبه صفاییه یزد با معرفی خدمات و محصولات بانک مسکن، این بانک را بانک توسعه ای و تخصصی در بخش مسکن معرفی نمود که رسالت اصلی این بانک کمک به خانه دار شدن اقشار متوسط جامعه است. وی در ادامه گفت: ارایه خدمت به دانشجو معلمان آینده ساز و همچنین جامعه فرهیخته هیات علمی و کارکنان دانشگاه فرهنگیان یزد موجب افتخار بانک مردمی مسکن خواهد بود.

غلامعلی شیرمردی در این جلسه ضمن ابراز علاقه بانک مسکن به همکاری با جامعه بزرگ و فرهیخته دانشگاه فرهنگیان یزد، آمادگی بانک مسکن استان را به ارایه انواع خدمات به دانشجو معلمان این دانشگاه اعلام نمود. وی در ادامه اظهار داشت: نگاه بانک مسکن به دانشگاهیان به عنوان یکی از اقشار بسیار محترم و فرهیخته جامعه نگاه خاص می باشد که همیشه سعی بر ارایه خدمات مبتنی بر احترام و ارزش برای ایشان بوده است.

وی با معرفی حساب صندوق پس انداز مسکن یکم و جوانان گفت: دانشجو معلمان و کارکنان دانشگاه با برنامه ریزی حساب شده و سپرده گذاری در یکی از صندوق های پس انداز مسکن بانک مسکن پس از مدت مورد انتظار و یا از محل اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات، می توانند جهت خرید و یا ساخت مسکن، تسهیلات دریافت نمایند. وی در توضیح صندوق پس انداز مسکن یکم گفت: دانشجویان می توانند با افتتاح و سپرده گذاری در این حساب از تسهیلات با نرخ تک رقمی و بازپرداخت طولانی مدت بهره مند گردیده و پس از پایان دوره تحصیل بخشی از دغدغه تهیه مسکن خود را با کمک تسهیلات بانک مسکن برطرف نمایند.

شیرمردی برای دانشجویانی که امکان واریز مبلغ سپرده در صندوق پس انداز مسکن یکم را ندارند، سپرده صندوق پس انداز مسکن جوانان را پیشنهاد داد و بدین شرح توضیح داد: دانشجویان می توانند با واریز مبالغ کم در طی دوران تحصیل خود و با برنامه ریزی حداقل 5 سال پس از فارغ التحصیلی خود اقدام به خرید یا ساخت واحد مسکونی نمایند.

در پایان ضمن توزیع بروشورهای صندوق پس انداز مسکن یکم و جوانان در بین دانشجویان، به سیوالات آنها در خصوص موضوعات مطرح شده توسط همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت استان پاسخ داده شد.

آخرین بروزرسانی 1398/7/20