تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری مراسم اهدای هدایای فرزندان مکلف همکاران در سال 1397 در استان یزد

مراسم اهدای هدایای ارسالی از سوی شورای اقامه نماز بانک ویژه فرزندان مکلف همکاران مدیریت شعب استان یزد برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور مدیر شعب استان، رییس دایره منابع انسانی، رییس و معاون دایره ارتباطات و بازاریابی و همکاران و فرزندان مکلف ایشان در آستانه میلاد مبارک منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) برگزار گردید، هدایای ارسالی از سوی شورای اقامه نماز به فرزندان همکار که در سال 97 مکلف گردیده اند اهدا شد.

مدیر شعب استان در این مراسم خطاب به فرزندان همکاران گفت: جشن عبادت و تکلیف شما بچه‌های عزیز را به شما و پدران و مادرانتان تبریک عرض نموده و از اینکه در این جشن شیرین و زیبای عبادت شما شرکت کرده‌ام خرسندم. وی در ادامه بیان نمود: وظیفه شما از امروز در مقابل خدا بیشتر شده و شما با رسیدن به سن تکلیف علاوه بر این که بایستی نماز خوانده و روزه بگیرید می بایست بر انجام کارهای خوب و دوری از از کارهای ناشایست تلاش کنید. وی در ادامه اظهار داشت: کمک به دیگران و احترام به والدین از بهترین کارهایی است که موجب رضایت و خشنودی خداوند خواهد شد.

صیدنبی حیدریان در ادامه گفت: خداوند تکالیفی را بر عهده شما قرار داده است و هرکس بتواند این تکالیف را به خوبی انجام دهد، هم در زندگی شخصی و هم در زندگی اجتماعی خود موفق و سربلند خواهد شد. وی گفت: با قرآن انس داشته باشید و قرآن را با توجه به معانی آن بخوانید و سعی کنید به آن عمل نموده زیرا با عمل به قرآن می توانید در محیط مدرسه، خانه و جامعه به‌عنوان یک نوجوان شاداب، فعال، کاری و مثبت، حضور موثر داشته باشید.

در پایان این مراسم هدایای ارسالی شورای اقامه نماز و همچنین هدیه از طرف مدیریت شعب استان به فرزندان مکلف اهدا گردید و با ذکر مولودی میلاد حضرت قایم(عج) خاتمه یافت.

آخرین بروزرسانی 1398/7/20