تازه های اخبار تازه های اخبار

رییس دایره ارتباطات و بازاریابی یزد گفت:

انعقاد تفاهم نامه موجب افزایش تعاملات و ارایه خدمات بهتر به سازمان ها خواهد شد.

همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی به اتفاق رییس دایره سیستم ها و معاون دایره امور اعتباری مدیریت شعب استان با حضور در جمع کارکنان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد به معرفی خدمات و تسهیلات بانک پرداختند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، رییس دایره ارتباطات و بازاریابی در این دیدار که در محل این سازمان برگزار گردید گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد می تواند با تجمیع و تمرکز منابع خود نزد بانک مسکن از انواع خدمات سپرده ای و تسهیلاتی بانک جهت کارکنان خود استفاده نماید.

لیلا قاسم پور در ادامه اظهار داشت: با توجه به رونق بخش مسکن و اهمیت نقش آن در رشد اقتصادی کشور چنانچه سازمان ها و ادارات، بانک مسکن را به عنوان بانک عامل در مراودات مالی خود انتخاب نمایند، بانک می تواند براساس سیاست های اعتباری در تامین مالی پروژه های شرکت تعاونی مسکن کارکنان آن سازمان، مشارکت نماید. وی با تاکید بر انعقاد تفاهم نامه دوجانبه تصریح کرد: با انعقاد تفاهم نامه می توان ضمن افزایش تعاملات فی مابین، در جهت پیشبرد اهداف مورد نظر و رونق بخش مسکن سریع تر حرکت نمود.

معاون دایره امور اعتباری مدیریت در این جلسه توجیهی اقدام به معرفی انواع تسهیلات قابل پرداخت در قالب انفرادی، زوجین و شرکت تعاونی مسکن نمود. وی گفت: بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی دولتی در زمینه مسکن می تواند خدمات و تسهیلات متنوعی در این زمینه به کارکنان آن سازمان ارایه دهد.

زهره خدابنده ضمن معرفی حساب صندوق پس انداز مسکن یکم اظهار داشت: کارکنان سازمان با افتتاح این حساب می توانند از تسهیلات ارزان قیمت و با بازپرداخت طولانی بهره مند گردند. معاون دایره امور اعتباری مدیریت با تشریح تسهیلات قابل پرداخت به شرکت های تعاونی مسکن گفت: کارکنان سازمان می توانند با تشکیل شرکت تعاونی مسکن و تجمیع سرمایه های خود و استفاده از تسهیلات بانک مسکن گام موثری در راستای خانه دار شدن خود بردارند.

در پایان رییس دایره سیستم های مدیریت استان اقدام به تشریح خدمات بانکداری الکترونیک بانک مسکن نمود. مجید ولی پور در این نشست ضمن معرفی انواع خدمات بانکداری الکترونیک از قبیل موبایل بانک و اینترنت بانک، سیستم مدیریت هزینه و درآمد موجود در سیستم بانکداری اینترنتی بانک مسکن را سیستمی کارا جهت برنامه ریزی مالی مشتریان و یکی از نقاط قوت این سیستم معرفی نمود.

آخرین بروزرسانی 1398/7/20