تازه های اخبار تازه های اخبار

همکاران دایره ارتباطات و بازاریابی با حضور در جمع مدیر کل و مسیولین اداره کل کتابخانه های عمومی استان یزد به معرفی خدمات و تسهیلات بانک پرداختند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، رییس دایره ارتباطات و بازاریابی در این دیدار که در محل این اداره برگزار گردید گفت: اداره کل کتابخانه های عمومی استان می تواند با تجمیع و تمرکز منابع خود نزد بانک مسکن از انواع خدمات سپرده ای و تسهیلاتی بانک جهت کارکنان خود استفاده نماید.

لیلا قاسم پور در ادامه اظهار داشت: با توجه به رونق بخش مسکن و اهمیت نقش آن در رشد اقتصادی کشور چنانچه سازمان ها و ادارات، بانک مسکن را به عنوان بانک عامل در مراودات مالی خود انتخاب نمایند، بانک می تواند براساس سیاست های اعتباری در تامین مالی پروژه های شرکت تعاونی مسکن کارکنان آن سازمان، مشارکت نماید. وی با تاکید بر انعقاد تفاهم نامه دوجانبه تصریح کرد: با انعقاد تفاهم نامه می توان ضمن افزایش تعاملات فی مابین، در جهت پیشبرد اهداف مورد نظر سریع تر حرکت نمود.

وی در این جلسه توجیهی اقدام به معرفی انواع تسهیلات قابل پرداخت در قالب انفرادی، زوجین و شرکت تعاونی مسکن نمود و گفت: بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی دولتی در زمینه مسکن می تواند خدمات و تسهیلات متنوعی در این زمینه به کارکنان آن اداره ارایه دهد.

قاسم پور ضمن معرفی حساب صندوق پس انداز مسکن یکم اظهار داشت: کارکنان اداره با افتتاح این حساب می توانند از تسهیلات ارزان قیمت و با بازپرداخت طولانی بهره مند گردند. وی با تشریح تسهیلات قابل پرداخت به شرکت های تعاونی مسکن گفت: کارکنان اداره کل کتابخانه های عمومی استان می توانند با تشکیل شرکت تعاونی مسکن و تجمیع سرمایه های خود و استفاده از تسهیلات بانک مسکن گام موثری در راستای خانه دار شدن خود بردارند.

معاون دایره ارتباطات و بازاریابی در این نشست خواستار افزایش تعاملات با آن اداره کل در راستای تجهیز و غنی سازی منابع کتابخانه مدیریت استان شد.

محمدرضا امراللهی ضمن معرفی و بیان مشخصات کتابخانه مدیریت، خواستار همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی کشور در راستای تجهیز و راه اندازی کتابخانه دوم مدیریت استان مستقر در شعبه مرکزی یزد جهت استفاده همکاران و مشتریان گردید.

وی اظهار داشت: بانک مسکن در راستای مسیولیت اجتماعی خود آمادگی ارایه خدمات فرهنگی و کتابخانه ای جهت افزایش سرانه مطالعه عمومی و استفاده بهینه شهروندان از زمان انتظار خویش در شعب شلوغ را دارد و این امر با همکاری و مساعدت اداره کل کتابخانه های عمومی استان امکان پذیر خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این نشست ضمن اعلام آمادگی و استقبال از توسعه و تجهیز کتابخانه های استان جهت دسترسی عموم شهروندان به کتاب گفت: استفاده شهروندان از زمان انتظار خود در اماکن عمومی و خدماتی جهت مطالعه کتاب، راهکاری موثر در راستای افزایش سرانه مطالعه عمومی خواهد بود.

رقیه دوست فاطمیها در این نشست بیان نمود:  موضوع مسکن و خانه دار کردن کارکنان یک رویکرد جدی و مهم برای اداره بوده که تنها با حمایت و خدمات متمایز بانک مسکن امکان پذیر می باشد. وی در این باره افزود: یکی از وظایف مدیران توجه به امور رفاهی کارکنان بوده و این اداره کل قصد دارد با مشارکت بانک مسکن و تشکیل تعاونی مسکن کارکنان گام مهمی در راستای خانه دار کردن کارکنان خود بردارد.

دوست فاطمیها ضمن اشاره به انتخاب شهر یزد به عنوان پایتخت کتاب ایران و تشکر از رویکرد فرهنگی بانک مسکن در زمینه ترویج کتابخوانی، همکاری با این بانک را مایه خرسندی دانست و ابراز داشت این اداره از همکاری با بانک مسکن که منجر به ارایه خدمات در حوزه کتاب و کتابخوانی گردد استقبال خواهد نمود.

آخرین بروزرسانی 1398/7/10