تازه های اخبار تازه های اخبار

انعقاد تفاهم نامه افزایش تعامل با سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان یزد، در جلسه ای با حضور کارکنان دایره ارتباطات و بازاریابی و تجهیز و پشتیبانی مدیریت در ملاقات با رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد، پیش نویس تفاهم نامه همکاری و ارایه خدمات و محصولات سپرده ای و تسهیلاتی بانک مسکن تشریح گردید.

رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت در این جلسه ضمن معرفی خدمات متنوع بانک مسکن اظهار داشت: بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی دولتی در زمینه مسکن می تواند خدمات و تسهیلات متنوعی در این زمینه به کارکنان آن سازمان ارایه دهد و در صورت تنظیم تفاهم نامه، پرسنل می توانند علاوه بر بهره مندی از حساب های ممتاز بانک مسکن با افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم و جوانان از مزایای نرخ تک رقمی و مدت بازپرداخت طولانی این حساب جهت خانه دار شدن خود و فرزندانشان استفاده نمایند.

لیلا قاسم پور در ادامه خدمات الکترونیک قابل ارایه توسط بانک مسکن را تشریح کرد و اظهار داشت: امروزه باتوجه به گستردگی خدمات الکترونیک بانک مسکن و توسعه آن از قبیل موبایل بانک، اینترنت بانک، بانکداری اینترنتی شرکتی، کیوسک بانک و غیره دیگر نیاز چندانی به ایجاد باجه در سازمان ها و اداراتی که نزد بانک مسکن دارای حساب هستند و یا واریز حقوق کارکنانشان از طریق بانک مسکن صورت می گیرد نمی باشد.

وی در ادامه جلسه شرایط استفاده از تسهیلات مسکن جهت شرکت های تعاونی مسکن کارکنان را تشریح نمود و اضافه نمود: کارکنان سازمان می توانند با تشکیل تعاونی مسکن و تجمیع سرمایه اعضا و با بهره مندی از تسهیلات بانک مسکن، صاحب خانه شوند.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد در این جلسه اظهار داشت: بانک مسکن می تواند نقش موثری در توانمندسازی مالی فاقدین مسکن داشته باشد. وی ابراز امیدواری نمود تا با انعقاد تفاهم نامه امکان بهره مندی بیشتر کارکنان آن سازمان از خدمات بانک مسکن میسر گردد.

محمدرضا شفیعی در ادامه ضمن اشاره به گستردگی سطح فعالیت سازمان که شامل نظارت بر ناوگان اتوبوس، مینی بوس، تاکسی و سرویس مدارس شهرستان می باشد، گفت: تعداد زیادی از شهروندان از خدمات این سازمان در ناوگان های متفاوت استفاده می نمانید و ظرفیت اطلاع رسانی و تبلیغاتی گسترده ای برای ارایه دهندگان خدمات وجود دارد.

وی با ابراز علاقه به همکاری با بانک مسکن و بهره مندی کارکنان سازمان و شاغلین حوزه ناوگان شهری از خدمات و تسهیلات متمایز این بانک اظهار داشت: این سازمان آماده ارایه و معرفی خدمات بانک مسکن به جامعه 15000 نفری شاغلین حوزه ناوگان حمل و نقل شهری می باشد.

در پایان بمنظور استفاده از ظرفیت نصب دستگاه خودپرداز در محل پایانه های مسافربری سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد پیش نویس تفاهم نامه همکاری بانک مسکن به رییس سازمان ارایه گردید.

گفتنی است در حال حاضر دو دستگاه خودپرداز این بانک در محل پایانه های مسافربری شهری یزد نصب و آماده ارایه خدمات به شهروندان می باشد.

آخرین بروزرسانی 1398/7/10