تازه های اخبار تازه های اخبار

معرفی سپرده سرمایه گذاری ممتاز به مدیران موسسه خیریه فرهنگی حضرت جواد الایمه(ع)

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد در جلسه ای که با حضور قایم مقام مدیرعامل موسسه خیریه فرهنگی حضرت جواد الایمه(ع) و مدیران مالی و پشتیبانی آن موسسه و رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت و رییس شعبه صفاییه یزد برگزار گردید، خدمات و محصولات بانک معرفی گردید.

قایم مقام موسسه خیریه فرهنگی حضرت جوادالایمه(ع) یزد موضوع مسکن و خانه دار کردن کارکنان موسسه را یک رویکرد جدی و مهم دانست که تنها با حمایت و خدمات متمایز بانک مسکن در حوزه مسکن و ساختمان امکان پذیر خواهد بود.

محمدرضا حکاک با اشاره به اینکه قریب به 1000 نفر کادر ثابت و غیرثابت در هفت موسسه زیر مجموعه موسسه خیریه فرهنگی حضرت جوادالایمه(ع) از مقطع آموزشی پیش دبستانی تا مرکز آموزش عالی و دانشگاه مشغول فعالیت می باشند، گفت: از آنجا که بهترین و کاملترین خدمات و تسهیلات در حوزه مسکن توسط بانک عامل تخصصی در این بخش قابل ارایه می باشد، از اینرو هدایت فرهنگیان و شاغلین این موسسه به سمت بانک مسکن موجب دست آوردهای مثبتی در این زمینه خواهد بود.

رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت در این نشست اظهار داشت: با توجه به رونق بخش مسکن و اهمیت نقش آن در رشد اقتصادی کشور چنانچه سازمان ها و ادارات، بانک مسکن را به عنوان بانک عامل در مراودات مالی خود انتخاب نمایند، بانک می تواند براساس سیاست های اعتباری در تامین مالی پروژه های شرکت تعاونی مسکن کارکنان آن سازمان، مشارکت نماید. وی با تاکید بر انعقاد تفاهم نامه دوجانبه تصریح کرد: با انعقاد تفاهم نامه می توان ضمن افزایش تعاملات فی مابین، در جهت پیشبرد اهداف مورد نظر و رونق بخش مسکن سریع تر حرکت نمود.

لیلا قاسم پور ضمن معرفی انواع تسهیلات قابل پرداخت در قالب انفرادی، زوجین و شرکت های تعاونی مسکن، گفت: بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی دولتی در زمینه مسکن می تواند خدمات و تسهیلات متنوعی در این زمینه به کارکنان آن سازمان ارایه دهد. وی همچنین اظهار داشت: کارکنان ادارات و سازمان ها می توانند با تشکیل تعاونی مسکن و تجمیع سرمایه اعضا و با بهره مندی از تسهیلات بانک مسکن صاحب خانه شوند.

وی فرهنگیان را قشر بزرگ و شایسته جامعه دانست که حق بزرگی بر تمامی اقشار جامعه دارند و رویکرد فرهنگی و عالمانه بانک مسکن می تواند منشا همکاری با موسسه فرهنگی خیریه حضرت جواد الایمه(ع) و جامعه فرهنگیان گردد.

قاسم پور استفاده از ویژگی های متمایز سپرده صندوق پس انداز مسکن یکم نظیر نرخ پایین سود تسهیلات و مدت بالای بازپرداخت آن را فرصت مناسبی جهت ارایه و معرفی آن به جامعه فرهنگیان دانست وگفت: مجموعه فرهنگیان و کارکنان موسسه خیریه فرهنگی حضرت جواد الایمه(ع) می توانند از این امکان جهت استفاده خود یا فرزندانشان بهره مند گردند.

در پایان انواع سپرده های سرمایه گذاری ممتاز بانک مسکن جهت جذب منابع و واریز شهریه دانش آموزان و دانشجویان آن موسسه به قایم مقام مدیرعامل و مدیران مالی و پشتیبانی آن موسسه توسط غلامعلی شیرمردی رییس شعبه صفاییه یزد تشریح گردید.

آخرین بروزرسانی 1398/7/10