تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیرشعب استان یزد با مدیرعامل نیروگاه تولید برق تک نیرو دیدار و گفتگو نمود.

صیدنبی حیدریان به همراه کارکنان دایره ارتباطات و بازاریابی و رییس شعبه مرکزی یزد با مدیرعامل شرکت تعاونی نیروگاهی تک نیرو دیدار و اقدام به معرفی خدمات و محصولات بانک نمودند.

مدیرعامل شرکت تک نیرو ضمن ابراز خرسندی و علاقه مندی همکاری با بانک مسکن در خصوص شرکت تک نیرو گفت: این شرکت یکی از شرکت های تخصصی حوزه برق ایران است که در زمینه اجرای پروژه های صنایع نیروگاهی و صنایع جنبی مرتبط با این حوزه فعالیت می کند. وی در این باره افزود: این شرکت تعاونی با خرید نیروگاه 100 مگاواتی شهید زنبق یزد از سازمان خصوصی سازی به عنوان اولین و تنها مالک نیروگاهی در کشور محسوب می شود.

علی اصغر زحمتکش اظهار داشت: با اطلاع و شناختی که از خدمات بانک مسکن به عنوان یک بانک بزرگ و معتبر دولتی داریم، این بانک را بهترین گزینه در زمینه ارایه خدمات به جامعه کارکنان این شرکت یافتیم.

مدیرشعب استان یزد در این دیدار گفت: بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی دولتی و در بخش مسکن است که با کارکرد توسعه ای به منظور پشتیبانی از اهداف دولت در توسعه بخش مسکن و حمایت و تامین مسکن اقشار متوسط و آسیب پذیر جامعه فعالیت می نمیاد.

صیدنبی حیدریان در ادامه افزود: عمده فعالیت بانک مسکن در راستای اعطای تسهیلات و خدمات بخش مسکن و موضوعات مرتبط با نظام تامین مالی مسکن و ساختمان بوده و سایر خدمات بانکی مورد نیاز مشتریان حقیقی و حقوقی از جمله سپرده پذیری، پرداخت انواع تسهیلات در بخش مسکن و غیرمسکن و صدور ضمانتنامه نیز توسط بانک قابل ارایه است.

حیدریان به معرفی انواع حساب های ممتاز پرداخت و گفت: با توجه به مزیت تخصیص اوراق تسهیلات به مانده حسابهای ممتاز، این حساب نسبت به سایر حساب های کوتاه مدت دارای جذابیت و سودآوری بیشتری می باشد. وی همچنین اظهار داشت: سازمانها و شرکت هایی که دارای منابع قابل توجه‌ای هستند با هبه اوراق تخصیص یافته به کارکنان و اعضای زیرمجموعه خود می توانند اقدامات انگیزشی و رفاهی مناسبی را جهت خانه دار شدن ایشان فراهم نمایند که این، خدمتی متمایز و بی رقیب توسط بانک مسکن می باشد.

آخرین بروزرسانی 1398/7/17