تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار با رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان یزد، در جلسه ای با حضور کارکنان دایره ارتباطات و بازاریابی،رییس دایره سیستم های مدیریت و مسیول شعبه صفاییه یزد مدیریت در ملاقات با رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد، خدمات و محصولات سپرده ای و تسهیلاتی بانک مسکن تشریح گردید.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد در این جلسه اظهار داشت: بانک مسکن می تواند نقش موثری در توانمندسازی مالی فاقدین مسکن داشته باشد. وی ابراز امیدواری نمود تا با انعقاد تفاهم نامه امکان بهره مندی بیشتر کارکنان آن سازمان از خدمات بانک مسکن میسر گردد.

محمدرضا دشتی در ادامه ضمن اشاره به گستردگی سطح فعالیت سازمان که شامل نظارت بر مشاغل فنی و شهری می باشد، گفت: تعداد زیادی از شهروندان از خدمات این سازمان در شهرک های متعدد مشاغل فنی و محصولات کشاورزی استفاده می نمانید و ظرفیت اطلاع رسانی و تبلیغاتی گسترده ای برای ایشان توسط بانک و از طریق سازمان وجود دارد.

وی با ابراز علاقه به همکاری با بانک مسکن و بهره مندی کارکنان سازمان و شاغلین تحت نظارت این سازمان از خدمات و تسهیلات متمایز این بانک اظهار داشت: این سازمان آماده ارایه و معرفی خدمات بانک مسکن به جامعه مشاغل شهری و کشاورزی تحت نظارت سازمان می باشد.

رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت در این جلسه ضمن معرفی خدمات متنوع بانک مسکن اظهار داشت: بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی دولتی در زمینه مسکن می تواند خدمات و تسهیلات متنوعی در این زمینه به کارکنان آن سازمان ارایه دهد و در صورت تنظیم تفاهم نامه، پرسنل می توانند علاوه بر بهره مندی از حساب های ممتاز بانک مسکن با افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم و جوانان از مزایای نرخ تک رقمی و مدت بازپرداخت طولانی این حساب جهت خانه دار شدن خود و فرزندانشان استفاده نمایند.

لیلا قاسم پور در ادامه جلسه شرایط استفاده از تسهیلات مسکن جهت شرکت های تعاونی مسکن کارکنان را تشریح و اضافه نمود: کارکنان سازمان می توانند با تشکیل تعاونی مسکن و تجمیع سرمایه اعضا و با بهره مندی از تسهیلات بانک مسکن، صاحب خانه شوند.

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به رونق بخش مسکن و اهمیت نقش آن در رشد اقتصادی کشور چنانچه سازمان ها و ادارات، بانک مسکن را به عنوان بانک عامل در مراودات مالی خود انتخاب نمایند، بانک می تواند براساس سیاست های اعتباری در تامین مالی پروژه های شرکت تعاونی مسکن کارکنان آن سازمان، مشارکت نماید. وی با تاکید بر انعقاد تفاهم نامه دوجانبه تصریح کرد: با انعقاد تفاهم نامه می توان ضمن افزایش تعاملات فی مابین، در جهت پیشبرد اهداف مورد نظر سریع تر حرکت نمود.

قاسم پور به معرفی انواع حساب های ممتاز پرداخت و گفت: با توجه به مزیت تخصیص اوراق تسهیلات به مانده حسابهای ممتاز، این حساب نسبت به سایر حساب های کوتاه مدت دارای جذابیت و سودآوری بیشتری می باشد. وی همچنین اظهار داشت: سازمانها و شرکت هایی که دارای منابع قابل‌توجه‌ای هستند با هبه اوراق تخصیص یافته به کارکنان و اعضای زیرمجموعه خود می توانند اقدامات انگیزشی و رفاهی مناسبی را جهت خانه دار شدن ایشان فراهم نمایند که این، خدمتی متمایز و بی رقیب توسط بانک مسکن می باشد.

در پایان بمنظور استفاده از ظرفیت نصب دستگاه خودپرداز در محل شهرک مشاغل فنی ایجاد شده توسط آن سازمان گفتگو شد.

آخرین بروزرسانی 1398/8/30