تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی خانواده شاد در مدیریت شعب استان یزد

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان یزد،کارگاه آموزشی خانواده شاد توسط پایگاه بسیج حضرت امیرالمومنین علیه السلام مدیریت شعب استان و دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت با حضور بانوان بسیج همکار و خانم رهاوی کارشناس و مشاور خانواده برگزار گردید.

در این کارگاه آموزشی، سخنران مدعو ضمن تعریف شاخص های یک خانواده شاد از منظر قرآن و حدیث، راهکارهایی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و بهبود روابط زوجین در روایات اسلامی مطرح نمود.

مواردی مانند مهارتهای ارتباط موثر، کنترل خشم و حل مسیله، جایگاه خانواده در سبک زندگی ایرانی اسلامی، تاثیر نگرش همسران به زندگی در احساس و رفتار آنها، ویژگی های همسران موفق و تکنیک های ارتباط کلامی همسران مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و شرکت کنندگان نیز به بیان نظرات و مشکلات خود و طرح سیوال از کارشناس و مشاور مدعو اقدام نمودند.

مسیول دایره حراست مدیریت شعب، در خصوص برگزاری این کارگاه گفت: آموزش خانواده به عنوان یکی از مباحث مهم فرهنگی، اجتماعی و از ریوس برنامه های مهم و تاثیر گذار پایگاه بسیج می باشد.

محمدحسن انتظاری در این باره افزود: تشکیل کارگاه های آموزش خانواده با بهره گیری از اساتید مجرب مشاور و روانشناس، یکی از راه های کسب و افزایش صلاحیت های اجتماعی و علمی کارکنان است.

وی گفت: کارکنان با شرکت در کارگاه های آموزشی خانواده می توانند تا با آگاهی از توانایی و ظرفیت فکری و فرهنگی خود و جامعه شرایط مناسب را برای کسب مهارت های اساسی زندگی به منظور ایجاد کانونی صمیمی و گرم در خانواده به کار گیرند و با آرامش ذهنی و قلبی به انجام وظایف کاری خود در بانک بپردازند.

آخرین بروزرسانی 1398/9/13