تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر از همکاران عضو پایگاه بسیج بانک مسکن استان یزد

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، به مناسبت هفته بسیج از اعضای فعال پایگاه بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) بانک مسکن استان یزد تقدیر و احکام صادره از سوی حوزه مقاومت بسیج شهدای اداری استان به اعضای شورای پایگاه ابلاغ گردید.

معاون مدیرشعب استان در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج به اعضای این پایگاه گفت: بسیج مختص به زمان و مکان مشخص و خاصی نیست و در تمام زمینه ها و دورانها، بسیج یکی از مهمترین بازوهای قدرت جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود که از توده مردم و آحاد جامعه تشکیل شده است.

رضا ده بزرگی در ادامه افزود: بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس با ایثار و از خودگذشتگی جانانه از میهن و ملت دفاع و جهانیان را به حیرت واداشت و  پس از آن در عرصه های فرهنگی، آموزشی و سازندگی حضور یافته و موجب دستاوردهای بزرگی در این زمینه گردید.

وی افزود: بسیج در بحران ها، بلایا و فتنه ها همواره در کنار مردم و همراه بی ادعای دولت ها در مسیر سازندگی و آبادانی کشور بوده است و در ایجاد امنیت پایدار، تلاش و مجاهدت نموده است.

در ادامه این نشست، مسیول دایره حراست مدیریت و فرمانده پایگاه بسیج بانک ضمن اشاره به وقایع اخیر که آن را ناشی از فتنه و توطیه بیگانگان دانست، گفت: بار دیگر ملت هوشیار و همیشه در صحنه ایران با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب توانست حوادث اخیر را پشت سر گذاشته و امنیت و آرامش را به جامعه بازگردانند.

محمدحسن انتظاری گفت: به برکت نیروی عظیم و مردمی بسیج، نفوذ معنوی کشور عزیزمان در منطقه و در میان امت اسلامی بیش از پیش بسط یافته و در مقابل دشمنی ها، توطیه ها و خباثت های قدرت های مستکبر و دست نشانده، چشم امید ملت های مظلوم به ایران اسلامی است. وی ادامه داد: بسیج تندیس پایداری و رمز جاوید مبارزه با بیدادگر است. بلند همّتانی که به دور از وسوسه های دنیا و بی رغبت به جاذبه های زندگی در سایه ایمان، اخلاص و عمل صالح، جامه ی جهاد بر تن کرده و در صف مجاهدان فی سبیل ا... قرار گرفتند و بدین سان به حیاتی طیبه دست یافتند.

فرمانده پایگاه بسیج بانک مسکن استان یزد در ادامه شاخص های انقلابی گری و بسیجی را از دیدگاه رهبر معظم انقلاب برشمرد و اقدامات انجام شده توسط این پایگاه در هفته بسیج را شرکت در یادواره شهدای کارمند، دعوت از کارشناس و مشاور برای بانوان عضو بسیج، برگزاری مسابقه کتابخوانی و تقدیر از بسیجیان فعال عنوان نمود.

انتظاری در رونمایی از سند انتظار بسیجیان گفت: این سند شامل 9 عرصه بوده و هدف از آن به کارگیری و سازماندهی کلیه بسیجیان عادی و فعال می باشد.

در ادامه از برندگان مسابقه کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» (زندگینامه شهید ابراهیم هادی) و همچنین از اعضای فعال برتر پایگاه به دلیل مشارکت و حضور در برنامه های این پایگاه تقدیر و احکام صادره از سوی حوزه مقاومت بسیج شهدای اداری استان به اعضای شورای پایگاه ابلاغ گردید.

آخرین بروزرسانی 1398/9/13