تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن در مدیریت شعب استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان یزد، به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادرو روز زن، مراسم گرامیداشت و مولودی‌خوانی با حضور مدیر استان، معاون مدیریت و رییس دایره منابع انسانی در جمع بانوان همکار این مدیریت برگزار شد.

مدیر شعب استان یزد با تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه (س)، آن حضرت را مایه فخر همه مسلمانان دانست و گفت: روز ولادت آن بانو روز پاسداشت حرمت زن در جامعه و منطق اخلاقی اسلام است زیرا تمام ابعادی که برای زن و یک انسان کامل متصوّر است در فاطمه زهرا(س) جلوه کرده است.

صیدنبی حیدریان افزود: لحظه به لحظه زندگی حضرت فاطمه(س) برای ما درس است، درسی که در راس آن ولایتمداری قرار دارد. وی تقارن سالروز ولادت این مظهر عشق و محبت با میلاد فرزند صالحش امام خمینی(ره) را موجب مسرت و شادباش دانست و در پایان سلامت و دوام توفیق تمامی بانوان بانک را به برکت نام مقدس حضرت فاطمه زهرا(س ) از پیشگاه خداوند سبحان آرزو نمود.

معاون مدیر شعب استان با عرض تبریک به مناسبت این روز فرخنده، داشتن سعه صدر، وفاداری و محبت در روابط خانوادگی را از جمله ویژگی ها و صفات بارز حضرت زهرا(س) دانست و اظهار امیدواری کرد که همه زنان و مردان جامعه، خود را برای رسیدن به اعتلا و کمال انسانی به آن صفات مزین کنند.

رضا ده بزرگی در ادامه افزود: حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان نمونه ترین زن در همه زمینه ها الگوی مناسب و شایسته ای است تا امروزه دختران، زنان و مادران جامعه اسلامی با تآسی از سیره دخت گرامی رسول خدا (ص)، این مهم را سرمشق خود سازند و به حجاب و عفاف اهمیت خاصی داده و در رسیدن به کمال معنوی و عصمت فاطمی بکوشند.

همچنین در این جلسه به منظور قدردانی و تکریم بانوان همکار، که با الگو گرفتن ازحضرت زهرا سلام الله علیها، زیباترین پوشش را برای خویش برگزیده اند، چادر مشکی ارسالی از سوی شورای امر به معروف و نهی از منکر بانک به ایشان اهدای گردید.

در ادامه جلسه بانوان همکار این مدیریت، نظرات و مشکلات خود را با مدیر و معاون مدیریت و رییس دایره منابع انسانی در میان گذاشتند و پیشنهاداتی را در جهت افزایش رضایتمندی بانوان بانک ارایه نمودند.

در پایان مدیر شعب استان با اهدا شاخه گل از زحمات و همکاری بانوان همکار بانک مسکن استان یزد تقدیر و تشکر نمود.

آخرین بروزرسانی 1398/11/30