تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاون مدیریت

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، جلسه تودیع و تکریم معاون اسبق و معارفه معاون جدید مدیریت استان از طریق ارتباط تصویری، با حضور رییس اداره کل امور مدیریت‌های شعب و روسای دوایر مدیریت برگزار گردید.

رییس اداره کل امور مدیریت‌های شعب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های رضا ده‌بزرگی که به مدت سه سال در پست معاونت مدیریت شعب استان یزد حضور داشت، وی را شخصی سخت‌کوش و باتجربه خواند و برای وی در پست جدید آرزوی موفقیت نمود. رضا صادقی اقدم ضمن تبریک انتصاب مسعود عربیان به عنوان معاون جدید برای وی آرزوی موفقیت و ابراز امیدواری نمود که روند مطلوب مدیریت استان با حضور معاون جدید نیز استمرار داشته باشد.

صادقی اقدم ضمن اشاره به عملکرد درخشان استان خصوصا در دوره‌های ارزیابی عملکرد اظهار داشت: مدیریت یزد توانسته است طی برگزاری دوازده دوره ارزیابی عملکرد درشش دوره در منطقه سبز و بالاتر از میانگین مدیریت‌ها قرار بگیرد. همچنین این مدیریت با کسب نمره قابل قبول در دو دوره ارزیابی عملکرد سال 1398، عملکردی با ثبات خصوصا در بخش کاهش مطالبات داشته باشد.

رییس اداره کل امور مدیریت‌های شعب با اشاره به افزایش درجه 5 شعبه مدیریت در سال مالی گذشته، این عملکرد را از حیث نسبت شعب مشمول افزایش درجه به کل شعب استان، بسیار مطلوب دانست و خواستار استمرار کارنامه درخشان استان با حضور معاون جدید و تلاش و همراهی کلیه کارکنان استان شد.

صادقی اقدم در ادامه اظهار داشت: شیوع بیماری کرونا و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، موضوعاتی همچون جذب منابع و وصول مطالبات را تحت تاثیر قرار داده است و لذا رعایت نکات بهداشتی و سلامت همکاران در اولویت قرار گرفته و همچنین راهکارهای لازم جهت تطابق امور با شرایط جدید نیز فراهم گردد.

وی درخصوص ابزار جذب منابع از معرفی چند محصول جدید در آینده نزدیک توسط بانک خبر داد و سپرده کوتاه مدت ممتاز اشخاص حقیقی و حقوقی خاص که دارای قابلیت واریز و برداشت بوده و از بازدهی بالاتری نسبت به حساب‌های کوتاه مدت سایر بانک‌ها برخوردار می‌باشد را ابزار مناسبی جهت جذب منابع خرد برشمرد.

صادقی اقدم در ادامه آمادگی لازم در سطح مدیریت و شعب جهت انجام طرح ملی اقدام مسکن در سال جاری را خواستار و توجه همکاران شعب را به کارنامه ارزیابی عملکرد و بررسی نقاط قوت و ضعف شعب و اصلاح شاخص‌های قابل بهبود جلب نمود. از موارد دیگری که مورد تاکید رییس اداره کل امور مدیریت‌های شعب در این جلسه ویدیو کنفرانس قرار گرفت را می‌توان به پیگیری و انجام کامل موضوع کنترل و نظارت و همچنین برگزاری کمیته‌ها و کمیسیون‌ها در مدیریت به نحو موثر و به‌موقع در راستای بهینه سازی فرآیند انجام کارها اشاره نمود.

مدیرشعب استان یزد ضمن تشکر از زحمات رضا ده‌بزرگی و تبریک انتصاب مسعود عربیان، ابراز امیدواری نمود با شروع به کار معاون جدید در استان شاهد رشد و ارتقای جایگاه بانک مسکن در استان یزد باشیم.

صیدنبی حیدریان با اشاره به موفقیت‌های کسب شده در دو سال اخیر در استان، مدیریت یزد را دارای پتانسیل قوی جهت رشد و شکوفایی دانسته وگفت: مطالعه و تجزیه تحلیل بخشنامه ها، اهداف ارزیابی عملکرد و همچنین دستورالعمل درجه بندی شعب به عنوان نقشه راهبردی جهت افزایش بهره وری و سوددهی شعب، در کنار خدمت به مشتریان مدنظر کارکنان این مدیریت می‌باشد.

حیدریان تعدادی از دستاوردهای این مدیریت که حاصل همکاری و تلاش کلیه کارکنان می باشد را کاهش NPL کل از 10.5 به 5، جذب منابع به میزان 3.000 میلیارد ریال، کاهش مطالبات مشکوک الوصول به میزان 560%، تحقق اهداف کارمزد محور خصوصا صدور ضمانتنامه، پیوستن شعبه مرکزی یزد به عنوان دومین شعبه استان به باشگاه 1.000 میلیارد ریالی بانک مسکن، ارتقای درجه 5 شعبه در سال مالی گذشته که موجب ارتقای درجه 12 نفر از همکاران و ایجاد 8 پست جدید سازمانی گردیده و تحقق 100% وصول نقدی را برشمرد.

در پایان مدیر شعب استان یزد به نمایندگی از کلیه کارکنان این مدیریت با تقدیم هدیه‌ای از زحمات رضا ده‌بزرگی تشکر نمود و به نمایندگی از رییس اداره کل امور مدیریت‌های شعب حکم انتصاب مسعود عربیان به سمت معاون مدیریت شعب استان را به وی اعطای نمود.

آخرین بروزرسانی 1399/3/31