تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان یزد در جلسه نشست انتظامات بیان نمود: همکاران انتظامات نماد نظم، انضباط و امنیت بانک مسکن هستند.

نشست انتظامات مدیریت یزد

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، جلسه انتظامات این مدیریت با حضور مدیر شعب استان، معاون مدیریت، مسیول دفتر حراست استان و کادر انتظامات برگزار شد.

مدیر شعب استان در این نشست، همکاران انتظامات را پیشانی بانک نام برد که نماد نظم، انضباط و امنیت بانک مسکن هستند.

صیدنبی حیدریان گفت: باتوجه به اینکه اولین برخورد با ارباب رجوع را همکاران انتظامات دارند، رفتار شایسته و محترمانه ایشان می‌تواند نگرش مثبت و احساس رضایت‌مندی را برای مشتری ایجاد کند.

وی همکاران انتظامات را تضمین کننده امنیت بانک و همکاران دانست و افزود: همکاران انتظامات با وجود مخاطرات و حساسیت‌های شغلی به صورت شبانه‌روزی مشغول خدمت رسانی می‌باشند.

حیدریان مشتری مداری و حسن برخورد با مشتری، دقت در نگهداری اموال، نظارت بر ورود و خروج پرسنل و خودروها، تامین امنیت تاسیسات و تجهیزات بانک را از مسیولیت‌های سنگین کارکنان انتظامات بیان نمود و افزود: همکاران انتظامات نیز مانند سایر همکاران صف و ستاد می توانند در موارد بازاریابی و وصول مطالبات نیز مشارکت داشته و مدیریت را در پیشبرد اهداف یاری نمایند.

در ادامه مسیول دفتر حراست استان نکاتی را در مورد افزایش هوشیاری و آگاهی کارکنان انتظامات از مسایل روز بیان نمود و خواستار تعهد، مسیولیت پذیری، مثبت نگری و رسالت پاسداری و حفاظت از نیروی انسانی و اماکن بانک در بین کارکنان انتظامات شد.

آخرین بروزرسانی 1399/4/4