تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیرشعب و فرمانده انتظامی استان

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، مدیر شعب استان با فرمانده انتظامی استان و تعدادی از معاونین وی دیدار و گفتگو نمود.

صیدنبی حیدریان در این نشست ضمن تبریک انتصاب سردار عباسعلی بهدادی‌فرد به سمت فرمانده انتظامی استان برای وی آرزوی موفقیت در ماموریت خطیر محوله در ارتقای امنیت و آسایش ملت شریف ایران و حفظ ارزشهای والای اسلامی نمود. نیروی انتظامیِ سرافراز و عزتمند ما، در سایه آگاهی از قانون، دقت در انجام وظایف، نظم و درستکاری و امانت است که در پاسداری از مرزهای فرهنگی و اخلاقی جامعه دین مدار ایران توفیق می‌یابد. مردم انقلابی و آگاه ما پلیس را نگاهبان بیدار قانون و سروش امنیت پایدار اجتماعی و تکیه‌گاه آسایش اخلاقی و روانی خود می‌دانند.

حیدریان در ادامه اظهار داشت: بانک مسکن به عنوان یک بانک تخصصی و توسعه‌ای در حوزه مسکن،برحسب وظیفه ی اصلی و ذاتی خود، تکریم کارکنان نیروی انتظامی و ارایه خدمات بانکی به ایشان را برای خود افتخار دانسته و در این خصوص از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

وی با اشاره به پرداخت 377 فقره تسهیلات به مبلغ 170 میلیارد ریال به کارکنان شریف نیروی انتظامی استان در سال گذشته، اظهار داشت: بانک مسکن در تلاش است ارایه خدمات بانکی به کارکنان عزیز و سخت کوش در حوزه ی نظم و امنیت را به حداکثر رسانده و با سیاست های راهبردی و بهره گیری از تمامی امکانات موجود در جهت تامین نیازهای این عزیزان گام بردارد و این را یکی از افتخارات مهم خود می داند.

مدیر استان ضمن تشکر از فرمانده انتظامی استان بابت تامین نیرو برای ایجاد امنیت در برخی از شعب بانک مسکن استان گفت: بانک مسکن ضمن پرداخت تسهیلات مسکن نیروی انتظامی، آمادگی کامل مبنی بر پرداخت انواع تسهیلات از قبیل تسهیلات از محل صندوق پس انداز مسکن یکم و جوانان و تسهیلات از محل اوراق جهت پرسنل و کارکنان نیروی انتظامی استان را دارد. وی افزود: در صورتی که کارکنان نیروی انتظامی استان دارای تعاونی مسکن باشند با حمایت و تسهیلات ویژه شرکت های تعاونی بانک مسکن می توانند گام بزرگی جهت خانه دار شدن خود بردارند. همچنین وی خواستار تعامل و همکاری دوجانبه بین بانک و نیروی انتظامی استان شد.

"سردار عباسعلی بهدادی‌فرد" فرمانده انتظامی استان در این نشست ضمن تشکر از همکاری و مساعدت بانک مسکن جهت پرداخت تسهیلات و خدمت رسانی به کارکنان نیروی انتظامی استان، گفت: پلیس در عرصه های مختلف متولی امنیت، آسایش و آرامش مردم بوده و افسران و پرسنل زحمت کش نیروی انتظامی با کم ترین توقع و انتظار در حال خدمت رسانی به هم وطنان عزیزمان می باشند. وی توجه به امور رفاهی و معیشتی کارکنان انتظامی استان را مهم برشمرد و افزود: هر اقدامی که در این جهت برای کارکنان و با نیت خیرخواهانه انجام شود با یاری خداوند به نتیجه خواهد رسید.

فرمانده انتظامی استان در ادامه با اشاره به موضوع امنیت اجتماعی و تاثیر نقش اقتصاد در امنیت جامعه گفت: بانک مسکن با توجه به دولتی بودن و سابقه درخشانی که دارد توانسته است مورد اعتماد مردم در سالیان متمادی باشد.

وی در ادامه گفت: با توجه به وضعیت درآمدی کارکنان و پرسنل نیروی انتظامی و با توجه به اینکه تعداد زیادی از کارکنان این مجموعه فاقد مسکن می باشند، همکاری و تعامل بانک مسکن و فرماندهی انتظامی استان و استفاده از تسهیلات ارزان قیمت بانک مسکن می تواند منجر به مرتفع شدن نیاز اصلی ایشان گردد.

آخرین بروزرسانی 1399/4/4