تازه های اخبار تازه های اخبار

مشارکت بانک مسکن در طرح توسعه پارک علم و فن‌آوری یزد

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، در نشستی که با حضور رییس دایره ارتباطات و بازاریابی استان و معاون عمرانی پارک علم و فناوری یزد برگزار گردید، طرح مشارکت بانک مسکن در طرح توسعه پارک علم و فن‌آوری یزد بررسی گردید.

رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت ضمن ابراز خرسندی از همکاری با پارک علم و فن‌آوری، ورود بانک مسکن در پروژه های عظیم ساخت و ساز استانی را موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان دانست.

لیلا قاسم پور ضمن تشریح سیاست‌های اعتباری بانک اظهار داشت: پرداخت تسهیلات کلان در خارج از حوزه مسکن، در چشم انداز توسعه ای این بانک پیش بینی گردیده است. وی تامین مالی طرح‌های بزرگ اقتصادی مرتبط از طریق اعطای تسهیلات در قالب بانکداری شرکتی و ارایه خدمات بانکداری سرمایه‌گذاری از طریق گروه مالی با سازوکار بازار سرمایه با در اختیار داشتن تنها شرکت تامین سرمایه تخصصی در بخش مسکن و ساختمان را از روش‌های نوین تامین مالی بانک مسکن معرفی نمود.

قاسم پور ضمن ابراز امیدواری از آغاز همکاری بانک مسکن و پارک علم و فن‌آوری یزد، گفت: ارایه خدمات به فعالان عرصه تولید علم موجب امتنان این بانک خواهد بود.

معاون عمرانی پارک علم و فن‌آوری یزد ضمن ارایه گزارشی از طرح توسعه این پارک اذعان داشت: باتوجه به اینکه پارک‌های علم و فن‌آوری از پیشتازان توسعه علم و فن‌آوری به شمار می‌روند، تامین مالی و همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در این عرصه به توسعه و گسترش علم و دانش منجر خواهد شد.

حسین رحیمی گفت: پارک علم و فن‌آوری یزد یکی از پرسابقه‌ترین پارک‌های کشور است که با حمایت بیش از 700 شرکت فن‌آور و دانش‌بنیان یکی از بهترین کارنامه‌های توسعه فن‌آوری در کشور را داراست.

رحیمی افزود: طرح جامع توسعه فیزیکی پارک علم و فن‌آوری یزد با ظرفیت استقرار بیش از 500 شرکت دانش‌بنیان و فن‌آور یکی از پروژه‌های توسعه‌ای و دارای توجیه اقتصادی بی‌نظیر بوده و بهره‌برداری و پیاده‌سازی سریع و کامل آن نیازمند همراهی و همکاری نهادهای تخصصی در حوزه ساخت و ساز می‌باشد.

معاون عمرانی پارک علم و فن‌آوری یزد افزود: همکاری و دریافت خدمات تخصصی از بانک مسکن به عنوان تنها بانک تخصصی و توسعه‌ای در بخش ساخت و ساز از برنامه‌های این پارک خواهد بود.

آخرین بروزرسانی 1399/6/30