تازه های اخبار تازه های اخبار

بانک مسکن یزد با شور عاطفه‌ها همراه شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، با مشارکت کارکنان این استان در آغاز سال تحصیلی جدید تعداد 120 بسته کامل لوازم التحریر تهیه و بین تعدادی از دانش‌آموزان محروم توزیع گردید.

مدیرشعب بانک مسکن استان یزد در خصوص این اقدام گفت: بانک مسکن علاوه بر ایفای نقش اصلی خود که تامین و فراهم نمودن شرایطی جهت ساخت و یا خرید مسکن برای مردم عزیز کشورمان است، در حوزه مسوولیت اجتماعی نیز اقداماتی را انجام داده است.

صیدنبی حیدریان به برنامه های بانک در حمایت از ترویج علم و دانش اشاره کرد و افزود: بانک مسکن طی چند سال اخیر با احداث مدرسه در مناطق محروم کشور همواره حامی دانش آموزان و توسعه علم و دانش بوده است.

حیدریان هدف از توزیع لوازم التحریر در بین دانش آموزان محروم را فراهم کردن امکانات برای تحصیل این دانش آموزان عنوان نمود و اظهار داشت: دانش آموزان، آینده سازان این مرزوبوم هستند و می‌بایست تا آنجاییکه در توانمان هست در فراهم نمودن امکانات جهت تحصیل آنها تلاش کنیم تا هیچ دانش آموزی از تحصیل باز نماند.

مدیرشعب استان یزد در ادامه اظهار داشت: بانک مسکن با مشارکت در طرح ها و حمایت از اقشار آسیب پذیر مانند اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، و تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان نهادهای حمایتی نقش خود را به عنوان بانک حامی اقشار متوسط جامعه به خوبی ایفا نموده است.

آخرین بروزرسانی 1399/6/30