تازه های اخبار تازه های اخبار

شرکت تولیدی پتوی نگار یزد مشتری بانک مسکن شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، طی جلسه بازاریابی که با حضور معاون مدیریت شعب استان ، رییس دایره ارتباطات و بازاریابی و مدیرعامل شرکت تولیدی پتوی نگار یزد برگزار شد، این شرکت به جمع مشتریان بانک مسکن پیوست.

معاون مدیرشعب استان ضمن معرفی خدمات و محصولات بانک، ارایه خدمات بانکی به واحدهای تولیدی که موجب ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی می‌گردند را موجب خرسندی دانست و اظهار داشت: بانک مسکن تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را در اختیار این دسته از شرکت‌ها قرار دهد.

مسعود عربیان در ادامه افزود: عمده فعالیت بانک مسکن علاوه بر خدماتی که سایر سیستم بانکی ارایه می‌دهند در بخش مسکن و ساختمان می‌باشد که از نیازهای اساسی و مهم مردم است و تاکنون عده زیادی از هموطنان با حمایت سپرده‌گذاران این بانک صاحب خانه شده‌اند.

عربیان سرمایه اصلی بانک مسکن را مشتریان خوشنام و متعهد آن دانست که با سرمایه‌های خود نقش ارزنده و ستودنی در برآورده کردن نیاز مردم به مسکن را برعهده دارند.

رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت در راستای معرفی برخی از خدمات و محصولات بانک گفت: شرکت‌ها می‌توانند با افتتاح سپرده سرمایه‌گذاری ممتاز علاوه بر دریافت سود علی‌الحساب، اوراق تخصیص یافته به حساب را جهت مساعدت به پرسنل خود برای استفاده از تسهیلات مسکن بانک مسکن واگذار نمایند.

لیلا قاسم‌پور در ادامه ضمن معرفی حساب‌های صندوق سپرده‌گذاری مسکن یکم و جوانان اظهار داشت: همکاری شرکت با بانک مسکن می‌تواند عامل آشنایی پرسنل آن با تسهیلات ارزان قیمت بانک گردد.

مدیرعامل شرکت تولیدی پتوی نگار یزد ضمن ابراز خرسندی از همکاری با بانک مسکن گفت: ملاک همکاری با این بانک نرخ سپرده یا تسهیلات آن نبوده و حسن برخورد کارکنان و رسالت بانک عامل اصلی تداوم و افزایش همکاری با بانک مسکن خواهد بود.

حسن صفوی در ادامه اظهار داشت: این شرکت تولیدی با داشتن 150نفر پرسنل در زمینه تولید منسوجات و پتو فعالیت می‌نماید و بازار هدف محصولات شرکت کشورهای آسیای میانه می‌باشد. وی انتظار این مجموعه از بانک را ارایه خدمات مبتنی بر سرعت و صداقت اظهار داشت و ابراز امیدواری نمود تا پرسنل این شرکت بتوانند در مسیر خانه‌دار شدن از خدمات بانک مسکن بهره‌مند گردند.

آخرین بروزرسانی 1399/6/31