تازه های اخبار تازه های اخبار

ارایه خدمات بانک مسکن به پیمانکاران طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، نشستی با حضور مدیرشعب استان، معاون مدیریت و روسای دوایر اعتباری و ارتباطات بازاریابی مدیریت با مدیرعامل و رییس هیت مدیره یکی از پیمانکاران طرح اقدام ملی مسکن به نام شرکت عمران بتن آلتون برگزار گردید.

مدیرشعب استان ضمن خوش‌آمد گویی به مدیران این شرکت به معرفی طرح اقدام ملی و پروژه‌های در حال اجرای این طرح در استان پرداخت و افزود: بخش عمده تامین مالی پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن همانند طرح مسکن مهر در تعهد بانک مسکن بوده و این طرح نیز در جهت خانه‌دار کردن اقشار آسیب‌پذیر و متوسط جامعه می‌باشد.

صیدنبی حیدریان در ادامه افزود: بانک مسکن به جهت تسریع در فرآیند ساخت و ساز پروژه‌های طرح اقدام ملی نهایت همکاری و حمایت از پیمانکاران این طرح از قبیل اعطای تسهیلات و صدور انواع ضمانت‌نامه‌های بانکی در اسرع وقت را خواهد داشت.

حیدریان گفت: انتظار می‌رود شرکت‌های مجری و پیمانکار طرح اقدام ملی نیز با تمرکز منابع خود در بانک مسکن، این بانک را در پیشبرد اهداف ملی خود همراهی کنند. وی با معرفی خدمات متمایز بانک مسکن، صندوق پس انداز مسکن جوانان را برای واریز حقوق پرسنل شرکت‌ها جهت بهره‌مندی کارکنان از تسهیلات ارزان قیمت بانک مسکن و طرح 1و2 را جهت اعطای تسهیلات ارزان قیمت به شرکت و یا افراد زیرمجموعه آن مناسب دانست.

مدیرعامل شرکت بتن آلتون ضمن تشکر از همکاری بانک مسکن و معرفی فعالیت‌های این شرکت، ابراز امیدواری نمود با اجرای طرح اقدام ملی مسکن و افزایش ساخت و ساز در کشور موجب ایجاد رونق اقتصادی و تولید مسکن ارزان قیمت برای اقشار متوسط جامعه گردد.

سیدعلیرضا میرجلیلی با اشاره به شرایط اقتصادی موجود یکی از بزرگترین مشکلات بنگاه‌های اقتصادی را کمبود نقدینگی دانست و اظهار داشت: بانک مسکن به عنوان محرک بخش مسکن می تواند گام موثری در تامین مالی شرکت‌های فعال در حوزه مسکن و ساختمان داشته باشد.

آخرین بروزرسانی 1399/10/3