تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان یزد در جلسه ارتقا درجه همکاران انتظامات گفت:

همکاران انتظامات نماد نظم، انضباط و امنیت در بانک مسکن هستند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، در این نشست که با حضور مدیرشعب استان، رئیس و معاونین دایره حراست و پرسنل انتظامات مدیریت برگزار گردید به دو نفر از کادر انتظامات نشان ارشد افسرنگهبان اعطاء شد.

مدیرشعب استان یزد در این نشست ضمن گرامیداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و سالروز شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: رعایت نظم، انضباط و نکات حفاظتی جزء وظایف ذاتی پرسنل انتظامات بوده و نظم و انضباط در آراستگی ظاهری، رفتار و کردار آنها نیز باید متجلی باشد زیرا مشتری در بدو ورود به بانک در اولین برخورد با کادر انتظامات ارتباط دارد و نظم و رفتار انتظامات نشانه نظم سازمان است. وی احترام به مشتری توسط همکاران انتظامات را از جمله مواردی دانست که می تواند در مشتری احساس رضایت مندی کند.

صیدنبی حیدریان گفت: برای پرسنل انتظامات داشتن آمادگی جسمی و روحی، دقت و سرعت بسیار حائز اهمیت است و داشتن فضایی امن برای کارکنان و مشتریان حاصل تلاش شبانه روزی پرسنل انتظامات است. وی افزود: پرسنل انتظامات باید اطلاعات بانکی و تخصصی خود را نیز به روز نمایند و در تمام امور بانکی با ارائه پیشنهاد و نظرات خود حضور فعال داشته باشند.

در پایان درجه ارشد افسرنگهبان آقایان قاسم نصاری و محمدحسین باغیانی توسط مدیرشعب استان به ایشان اعطاء شد.

آخرین بروزرسانی 1399/11/2